Strašínské loučení s létem 2022, v sobotu 17. září 2017 od 15:30 hodin na louce u fotbalových kabin

Čeká vás odpoledne plné zábavy a sportovních soutěží pro děti na motivy Divokého západu. Můžete se setkat s krásnými indiánkami i s kovboji, kteří vás budou provázet pestrými soutěžemi. Zavítá k nám i divadélko, které pro děti zahraje veselou pohádku. Bude fajn, když si děti na akci oblečou kostýmy ve stylu Divokého západu. Nejlepší kostýmy budou odměněny.

Večer od 20 do 22 hodin bude koncertovat country kapela. Po koncertu bude následovat zábava do pozdních hodin.

K občerstvení budou připravené stánky s nápoji a bude možnost si zakoupit občerstvení. Pejsky prosím nechat doma.

PS: Každoročně pořádáme akce pro občany Strašína a naše děti. Během roku jsou to celkem tři akce (Čarodějnice, Loučení s létem a Mikuláš). Dělá nám radost, že se vám akce líbí, ale nic z toho by se nemohlo uskutečnit bez finanční podpory osadního výboru a aktivní účasti dobrovolníků z řad obyvatel Strašína. Dobrovolníků je ale bohužel stále málo.

Mnohdy to musí být řešeno zrušením nějaké disciplíny nebo jiné zábavy pro děti. A to je velká škoda.A proto prosím všechny z vás, kteří by byli ochotni věnovat trochu ze svého volného času, aby se zapojili. Každý je vítán. Akce jsou realizovány jen díky aktivitě nás občanů Strašína. Každý z nás může najít způsob, jak může pomoci. I malá pomoc je důležitá a odměnou vám bude dobrý pocit, že jste se podíleli na něčem užitečném a že Strašín po dvou letech pandemie opět žije. Díky  
Honza Pánek

Napsat komentář

*

code